İlk Ay

babam ile ilk buluşmamBir ay.. 30 gün..

Hani bir yudum suyu içersin ya bir nefeste, bir ay da böyle geçti gitti..

Sanki dün gibi, doğumhane kapısında meleğimi ilk kez kucağıma alışım, hastanedeki gecemiz, küçücük parmakları ile serçe parmağımı kavrayıp tüm gücünü göstermeye çalışması..

Daha suyu içip yutkunmamıştım, nasıl geçti koca bir ay..

Ama evet.. büyüyoruz ve öğreniyoruz beraber. Kızımın yüzü gün geçtikçe güzelleşiyor, rengi yerine geliyor.. sanki gözleri yavaş yavaş nesneleri takip etmeye başladı. seslere tepki veriyor gibi..

Daha çok süt içiyor, daha iyi uyuyoruz artık.. en azından gündüzleri.. Akşam baba kaprisi olsa gerek uyumakta zorlanmamızın sebebi..

Canım Annem

Picture 1 of 90

Bir Baba ile Tatlı Kızı

İlk Ay” üzerine 2 düşünce

 1. bebeğim benim.. sen çok şirinsin..
  senin büyüdüğün her saniyeyi yaşama ayrı bir duygu ayrı bir sevgi kattığını görmek ancak anne ve babana ait o anları yaşamayı ben de çok isterdim, ama olmuyor be prensesim olmuyor gelecek yaşamında anlıyabileceğin şeyler bunlar. bak yine ben çok konuştum ama olsun be bebeğim yarınlarında geveze bir babaannem varmış diye hatırlaman için bütün bunlar..
  canımsın, balımsın, yaşamıma ayrı bir duygu katansın.. seni sevmekle geçecek yaşamım ve seninle geçireceğim o güzel günler var ya işte bundan böyle hayatımın anlamı yaşam kaynağımsın..
  seni babaannen çokkkkkkkkkkkkk seviyor özlemle öpüyorum o minik ellrinden yanaklarına kıyamıyorum canım benim aşkım

 2. bugün bir arkadaşım sana hediye almış.. sana çok yakışıcak eminim. sen öyle tatlısın ki sana herşey çok yakışıcak.
  bu günden yüreğinin sevgiyle dolu olduğunu biliyorum. babanın omzuna yatışın, anneni emerkenki o bakışın var ya onlar belirliyor merakla izleyen bakışların gelecekte
  yüreği sevgiyle dolu olan bir kızım canımsın sevgiyle kal
  hep gül mutlu ol geveze babaannen seni çok seviyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir